Loading...

O mnie

Z wykształcenia jestem informatykiem. Ukończyłem studia o specjalności Technologie internetowe. W branży funkcjonuję od 2009 roku.

Przez pierwsze 4 lata mojej kariery pracowałem na etacie zdobywając cenne doświadczenie poprzez udział w wielu ciekawych projektach.

Od 2013 działam jako freelancer. W chwili obecnej najwięcej czasu poświęcam na utrzymanie i rozwój poniższych projektów:

  • system CRM/ERP oraz sklep internetowy wiodącej firmy z branży cateringu dietetycznego
  • sieć sklepów internetowych dla jednego z liderów sprzedaży mebli on-line
  • system rezerwacyjny dla dużej firmy z braży turystycznej

W międzyczasie realizuję inne mniejsze lub większe zlecenia oraz opiekuję się projektami, które wykonałem w przeszłości.

Obecnie najchętniej wykorzystuję wiodące frameworki PHP: Symfony oraz Laravel. W przeszości często używałem również systemu Drupal oraz własny autorski framework PHP.

Jestem wszechstronny, prowadzę projekt od początku do końca: zajmuję się analizą wymagań funkcjonalnych, cięciem layoutów graficznych, programowaniem logiki biznesowej, projektowaniem baz danych. Klientom pomagam również w kwestiach hostingu i pozycjonowania. Przy tworzeniu projektów graficznych wpółpracuję z bardzo dobrym grafikiem.

Czas wolny spędzam z rodziną lub dobrą książką. Jestem pasjonatem historii starożytnej. W wolnych chwilach piszę aplikacje na platformę Android. Interesuję się również e-marketingiem oraz zagadnieniami z zakresu szeroko rozumianego bezpieczeństwa IT.


Moje kompetencje

PHP
95%
MySQL
92%
JavaScript (jQuery, React)
85%
HTM5 i CSS3
90%
Laravel
83%
Symfony 3 Framework
87%
Android SDK
76%


Copyrights Grzegorz Skwierczyński

Na tej stronie wykorzystuję ciasteczka (cookies)