Loading...

Projektowanie serwisów internetowych

W mojej ofercie znajdują się proste strony internetowe z systemem zarządzania treścią (CMS) lub bez (w zależności od budżetu i preferencji Klienta) jak również rozbudowane portale. Zawsze staram się zaproponować rozwiązanie najkorzystniejsze dla Klienta. Najczęściej korzystam z systemu CMS Drupal ale również jestem otwarty na inne technologie. Strony internetowe tworzone przeze mnie są zoptymalizowane technicznie pod kątem wyszukiwarek internetowych (SEO) a także dostosowane do wyświetlania w urządzeniach mobilnych.

Tworzenie sklepów internetowych

Z racji mojego dużego doświadczenia w rozwijaniu systemów e-commerce jestem w stanie zaproponować profesjonalne usługi w tym zakresie. Sklepy internetowe tworzę na bazie aplikacji PrestaShop dostosowując jej wygląd i funkcje do wymagań Klienta jak również pisząc dodatkowe moduły. W swojej karierze miałem też okazję tworzyć sklepy internetowe od podstaw, a także przy użyciu modułu Ubercart dla systemu Drupal.

Strony internetowe dla biur nieruchomości

Posiadam doświadczenie w programowaniu stron internetowych prezentujących oferty nieruchomości, zintegrowanych z programami agencyjnymi (automatyczny eksport ofert) - w szczególności z programem Asari Web.

Etapy realizacji strony internetowej

Standardowa procedura wykonania strony wygląda w następujący sposób:
1. Na spotkaniu lub zdalnie ustalamy ogólne wymagania co do strony, na tym etapie potrzebuję możliwie jak najwięcej informacji:
o firmie,
o tym jakie informacje będą zamieszczone na stronie, do kogo będą one skierowane,
przykłady stron konkurencji,
przykłady stron, które się Państwu podobają oraz ewentualnie takie, które się nie podobają,
czy firma posiada identyfikację graficzną lub logo
inne informacje, w zależności od branży

Po uzyskaniu tych danych przedstawiam ofertę co do czasu wykonania i ceny.
Jeśli osiągniemy porozumienie i zechcą Państwo skorzystać z mojej oferty przechodzimy do kolejnego etapu.

2. Opracowanie projektu graficznego: przedstawię Państwu propozycję wyglądu strony opracowaną przez grafika i po uwzględnieniu Państwa uwag wybieramy ostateczną wersję projektu.

3. Stworzenie strony na podstawie projektu graficznego i specyfikacji, którą ustalimy na samym początku.

4. Wdrożenie strony (tutaj oczywiście służę wszelką pomocą jeśli chodzi o obsługę systemu CMS oraz kwestie związane z zakupem domeny i hostingu).

5. Utrzymanie strony - istnieje możliwość dalszej współpracy w zakresie utrzymania i rozwoju strony.Copyrights Grzegorz Skwierczyński

Na tej stronie wykorzystuję ciasteczka (cookies)