Loading...

O mnie

Z wykształcenia jestem informatykiem. W branży funkcjonuję od 2009 roku.

Przez pierwsze 4 lata mojej kariery pracowałem na etacie (AAT Holding, SURE IT) i poprzez udział w wielu ciekawych projektach zdobyłem bardzo cenne doświadczenie.

Od 2013 działam jako freelancer. W chwili obecnej najwięcej czasu poświęcam na rozwijanie systemu CRM/ERP firmy z branży cateringu dietetycznego oraz utrzymanie i rozwój sieci sklepów internetowych z branży meblarskiej. W międzyczasie realizuję inne mniejsze lub większe projekty zarówno dla klientów indywidualnych jak i jako podwykonawca.

Tworząc typowe strony internetowe i portale najczęściej wykorzystuję system CMF Drupal. W przypadku sklepów internetowych posługuję się narzędziem Magento, a do dedykowanych stron i aplikacji używam frameworka Symfony 3.

Jestem wszechstronny: zajmuję się zarówno analizą wymagań funkcjonalnych, cięciem layoutów graficznych, programowaniem logiki biznesowej, projektowaniem baz danych. Klientom pomagam również w kwestiach hostingu i pozycjonowania. Przy tworzeniu projektów graficznych wpółpracuję z bardzo dobrym grafikiem.

Czas wolny spędzam z rodziną, dobrą książką lub pisząc aplikacje na platformę Android. Interesuję się również e-marketingiem oraz zagadnieniami z zakresu szeroko rozumianego bezpieczeństwa IT.


Moje kompetencje

PHP
90%
MySQL
87%
JavaScript (jQuery)
85%
HTM5 i CSS3
90%
Drupal
92%
Symfony 3 Framework
82%
Android SDK
80%


Copyrights Grzegorz Skwierczyński

Na tej stronie wykorzystuję ciasteczka (cookies)